Boka lektion

Hasse Bergdahl

E-post: bokning@niblickgolf.se

Telefon: +46 – (0)70 – 858 40 30

Anläggningar: Indoor Golf Toftanäs, PGA National
Elisefarm GC bokas på hasse@elisefarm.se


Jenny Svedung

E-post: jenny@niblickgolf.se

Telefon: +46 – (0)70 – 843 48 08

Anläggningar: Vallgårdens GK
Boka via www.bokagolflektion.se


Magnus Andrén

E-post: magnus@niblickgolf.se

Telefon: +46 – (0)70 – 718 98 63

Anläggningar: Värpinge och Kävlinge GK
Boka via www.bokagolflektion.se

Tony Frank

E-post: tony@niblickgolf.se

Telefon: +46 – (0)70 – 508 05 10

Anläggningar: Kävlinge GK
Boka via www.bokagolflektion.se


Jesper Kampf

E-post: jesperk@niblickgolf.se
Telefon: +46 – 0)73 057 68 25
Jesper jobbar även som Custom Fitting specialist för Cobra Golf

Anläggningar: Kävlinge GK
Boka via e-post till bokning@niblickgolf.se

Peter Johansson

E-post: peter@niblickgolf.se

Telefon: +46 – (0)70-824 60 93

Anläggningar:  Värpinge, Glumslöv Golf, Skepparslöv och Östra Göinge.
Boka via www.bokagolflektion.se

Magnus Sunesson
Anläggningar: Värpinge, Kävlinge GK, Glumslöv Golf, PGA National och Helsingborg Indoor Golf
Du kontaktar Magnus via e-post till magnussunesson@niblickgolf.se